Sojusz Raiders Of Apocalypse u63

Forum edytowano 1 raz. Versja 1.1


#1 2009-06-21 11:49:22

LordXantos

Raider

Zarejestrowany: 2009-01-26
Posty: 4
Punktów :   

Poznajmy się :P

Witam pomyślałem żeby każdy coś o sobie napisał także :

Na imię mam Krzysztof , lat 31 pochodzę z okolic Krosna a konkretnie z Czarnorzek.Pracuję w konserwacji zabytków na lubelszczyźnie stąd zmuszony jestem od poniedziałku do piątku grać z komórki.Obecnie jestem ekowcem ale to tylko dlatego , że sytuacja mnie zmusiła.Występowałem wcześniej na u55 , u47 no i teraz tutaj.Nieobce jest mi wyliczanie z fali i niejedną wojnę mam za sobą ;P.Interesuję się dobrą książką , historią i RPG.No i jeszcze na koniec dodam że 5 września się żenię

Offline

 

#2 2009-06-21 14:59:33

SARA

Raider

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poznajmy się :P

Mam na imie Michal , mieszkam w Zakopanym, gory, lasy jeziora, ucze sie i pracuje.
Gralem juz na ogame ale z powodu choroby musialem przerwac gre.
Gratuluje ozenku tez bym sie ozenil ale moja dziewczyna jest za mloda.
Ja buduje kopalnie przynajmniej w porze kryzysu mozna kozystac z wlasnych zasobow.
Zobaczymy jak sie gra potoczy , bez floty nie ma farmienia w swoim czasie i na nia przyjdzie czas.
Mam 18 lat skonczone

Offline

 

#3 2009-06-21 15:43:59

Horn

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-26
Posty: 23
Punktów :   

Re: Poznajmy się :P

Horn znany jako Piro ;p
Mam na imie Kamil lat 23, siedze w londynie, gdzie zyje pracuje i rozmnarzam się ;] hehe
na ogame? z 5 lat bedzie, z mala przerwa, chyba nic tu mnie nie zaskoczy. Pare ST w dorobku, tysiace powyzej 100% itak dalej... Jestem flociarzem w eko nie mam czasu się bawic..

Były Zarzadca sojuszu Batalion Smierci u16 i fighter aGOTU na u10 ;p

Offline

 

#4 2009-06-29 19:06:17

SARA

Raider

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poznajmy się :P

Dlaczego mnie zablokowali ? przeciez  migaja 1:481: ? nieaktywna jezdzilem na okraglo bo tam duzo surki, napisali w pregierz ze bush jaki ??? skoro nieaktywna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.modthesims3.pun.pl www.skoneyface.pun.pl www.olimpiapiekary.pun.pl www.sloneczny-stok.pun.pl www.architekturawnetrz.pun.pl